تبلیغات
دانلود بهترین برنامه بازی اندروید موبایل

دانلود بهترین برنامه بازی اندروید موبایل

RSS E-Mail
صفحه اصلی

دانلود بهترین برنامه بازی اندروید موبایل

tablighat1
آخرین مطالب
tablighat2

شنبه 30 آذر 1392 - 01:30 ب.ظ تلفن همراه امن بومی طراحی شد

دسته بندی : دیگر ,

رضا کاظمی محقق ایرانی در گفت‌وگو با فارس گفت: رشد سریع فن آوری تلفن‌های همراه و شبکه‌های مخابراتی زیر ساخت آن، سوء استفاده‌ها و دسترسی‌های غیر مجاز به صوت و داده‌های جا به جا شده در این شبکه را اجتناب ناپذیر کرده است و با چشم پوشی از تهدیدات ناشی از دسترسی اپراتورها به محتوای صدا و داده‌های انتقالی کاربران و داشتن توانایی پیکر بندی تلفن آنها آسیب های امنیتی تلفن همراه را می‌توان از دو منظر آسیب‌های امنیتی ناشی از نارسایی‌های پرو تکل‌های امنیتی شبکه تلفن همراه و حملات ناشی از درزهای امنیتی تلفن همراه بررسی کرد.

وی افزود: شنود مکالمه‌ها و پیامک‌های کاربران از مهمترین حملات ناشی از نارسایی‌های پروتکل‌های شبکه تلفن همراه است. حملات دسته دوم از حفره‌های امنیتی تلفن همراه مانند نارسایی‌های سخت افزاری و نرم افزاری تلفن و درگاه‌های جانبی ان ناشی می‌شود.

کاظمی گفت: تلفن همراه امن بومی علاوه بر ایمن بودن در برابر انواع حملات دارای ابزارهای لازم برای برقراری امنیت تلفن همراه و کنترل آن نیز هست.

وی ادامه داد: این محصول در حقیقت ترکیبی از دانش مخابرات دیجیتال شبکه و داده امنیت شبکه سیستم عامل لینوکس و برنامه نویسی اندروید است.

کاظمی گفت: این تلفن همراه از ویژگی‌هایی نظیر رمز کننده انتها به انتهای مکالمه، پیامک و فایل، نهان نگار، پیام در مکالمه مانیترینگ و تحلیل پروسه‌های اجرایی، رمز کننده پیامک، داده و فایل‌های دلخواه، هشدار دهنده شنونده غیر مجاز و امحا کننده اطلاعات، برنامه‌ها و سیستم عامل برخوردار استادامه مطلب ... نویسنده: مهدی | نظرات :

tabligha3 paeen balaie shomarehaaa tabligha4 paeen tabligha5 paeen


tablighat5


ایجاد کننده وبلاگ : مهدی

آمار بازدید:
کل بازدید ها :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
بروزرسانی :

Check PageRank