تبلیغات
دانلود بهترین برنامه بازی اندروید موبایل

دانلود بهترین برنامه بازی اندروید موبایل

RSS E-Mail
صفحه اصلی

دانلود بهترین برنامه بازی اندروید موبایل

tablighat1
آخرین مطالب
tablighat2

چهارشنبه 27 آذر 1392 - 05:42 ق.ظ 10 پیش‌بینی بزرگ صنعت IT در سال 2014


مرکز تحقیقاتی IDC از بزرگ‌ترین سازمان‌های تحلیلی و مطالعاتی حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات، ۱۰ پیش‌بینی خود در حوزه فناوری را برای سال ۲۰۱۴ منتشر کرد. به گزارش وب‌سایت Forbs، «فرانک جنز»
(Frank Gens) مدیرعامل و رییس مرکز تحلیل‌های IDC به تازگی یک کنفرانس آنلاین برگزار کرده است تا مهم‌ترین پیش‌بینی‌های فناورانه خود برای سال ۲۰۱۴ میلادی را اعلام کند. خلاصه این پیش‌بینی‌های فناورانه به قرار زیر اعلام شده است:
• حضور بازارهای نوظهور در عرصه جهانی با رشد دو رقمی به ۱۰ درصد می‌رسد و درآمد آنها از این بازار ۷۴۰ میلیارد دلار محاسبه می‌شود. بیش از۶۰ درصد سرمایه‌گذاری‌ها و پرداخت هزینه در صنعت جهانی IT در بازارهای نوظهور شکل می‌گیرد.
• میزان پرداخت هزینه در صنعت جهانی فناوری اطلاعات طی سال ۲۰۱۴ میلادی پنج درصد رشد خواهد داشت با این اتفاق مجموع درآمدهای این بازار در سال آتی به 1/2 تریلیون دلار می‌رسد.
• با روی کار آمدن «پلت‌فرم سوم» (۳rd Platform)، سیستم‌های سازمانی از «زیرساخت‌های-به‌عنوان-خدمات» (IaaS) به «پلت‌فرم‌های- به‌عنوان-خدمات» (PaaS) روی می‌آورند و کسب‌وکار‌ها می‌کوشند سیستم‌های خود را از ابزارهای عمومی PaaS به ابزارهای PaaS مبتنی بر اطلاعات انتقال دهند. مهم‌ترین ابزاری که در حوزه «پلت‌فرم‌های- به‌عنوان- خدمات» عرضه می‌شود Web Services آمازون خواهد بود.
• فرآیند عرضه گسترده دستگاه‌های موبایلی در سال ۲۰۱۴ همچنان ادامه می‌یابد و فروش جهانی رایانه‌های لوحی ۱۸ درصد و فروش گوشی‌های هوشمند هم۱۲ درصد بیشتر می‌شود.
• میزان سرمایه‌گذاری در حوزه ابزارهای پردازش ابری، به‌خصوص خدمات ابری و فناوری‌های مربوط به این خدمات افزایش می‌یابد. پیش‌بینی شده است که در سال ۲۰۱۴ میلادی میزان سرمایه‌گذاری بازار جهانی روی خدمات پردازش ابری با رشد ۱۴ درصدی به ۱۰۰ میلیارد دلار برسد.
• سرمایه‌گذاری روی فناوری‌ها و خدمات مخصوص داده‌های بزرگ (Big Data) در سال ۲۰۱۴ میلادی ۳۰ درصد رشد می‌کند تا مجموع درآمدهای این بازار به۱۴ میلیارد دلار برسد. درخواست بازار برای مهارت‌های مرتبط با فناوری‌های مربوط به داده‌های بزرگ نیز افزایش قابل ملاحظه‌ای می‌یابد.
• طی ۱۲ تا ۱۸ ماه آینده فناوری‌های اجتماعی به‌طور جامع در ابزارهای کنونی سازمانی مورد استفاده قرار می‌گیرند. در سال ۲۰۱۷ میلادی بیش از ۸۰ درصد از۵۰۰ شرکت بر‌تر جهان که نام آنها در لیست Fortune ۵۰۰ موجود است به سیستم فعال ارتباط با مشتری مجهز می‌شوند که هم‌اکنون تنها ۳۰ درصد این شرکت‌ها سیستم یادشده را دارند. در سال ۲۰۱۶ بیش از ۶۰ درصد از ۵۰۰ شرکت بر‌تر جهان راهکارهای مدیریت نوآورانه مبتنی بر ابزارهای اجتماعی را در اختیار می‌گیرند.
• مراکز داده با زیرساخت‌های فیزیکی خود مبتنی بر فضای پردازش ابری ارایه می‌شوند و حضور «پلت‌فرم سوم» در این عرصه پررنگ‌تر می‌شود.
ادامه مطلب ... نویسنده: مهدی | نظرات :

tabligha3 paeen balaie shomarehaaa tabligha4 paeen tabligha5 paeen


tablighat5


ایجاد کننده وبلاگ : مهدی

آمار بازدید:
کل بازدید ها :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
بروزرسانی :

Check PageRank