تبلیغات
دانلود بهترین برنامه بازی اندروید موبایل

دانلود بهترین برنامه بازی اندروید موبایل

RSS E-Mail
صفحه اصلی

دانلود بهترین برنامه بازی اندروید موبایل

tablighat1
آخرین مطالب
tablighat2

دوشنبه 25 آذر 1392 - 06:20 ق.ظ ویژگی iOS in the Car به‌همراه iOS 7.1 منتشر خواهد شد


در مراد ماه سال جاری اخباری در مورد توسعه‌ی یک قابلیت جدید در iOS 7.1 منتشر شد که حکایت از تعبیه ویژگی جدیدی داشت که کاربران را در هدایت خودرو یاری می‌کرد. رانندگانی که از ابزارهای اپلی استفاده می‌کنند، قادر خواهند بود تا از طریق داشبود خودرو و همچنین دستورات صوتی فرامینی را برای کنترل ابزار اپلی خود صادر کنند.

از‌این‌رو، در نسخه‌ی بتای iOS 7.1، کلیدی برای فعال و غیرفعال کردن ویژگی Car Display در تنظیمات این سیستم‌عامل تعبیه شده است. همچنین اپل در نسخه‌ی بتای اولیه و ثانویه iOS 7.1 به تعداد خودروهایی که می‌توان از این ویژگی در آن‌ها استفاده کرد، افزود است. پس از برقراری اتصال می توان قابلیت‌های چون مدیریت نقشه‌ها، پیام‌های کوتاه و مدیریت موزیک را در صفحه‌ی نمایش خودرو مشاهده کرد.

iOS در خوردو ویژگی جدیدی است که می‌توان با استفاده از آن یک ابزار اپلی را به کنسول و در واقع به کامپیوتر خودروهای پشتیبانی شده متصل کرد. این اتصال را می‌توان از طریق بی‌سیم یا کابل USB انجام داد.براساس شنیده‌ها اپل در نظر دارد تا در نسخه‌ی جدید سیستم‌عامل خود از اپلیکیشن جدید نقشه رونمایی کند


اپل  در نظر دارد تا قابلیت‌های کنترلی خودرو را بیش از پیش با اپلیکیشن نقشه‌ی خود ترکیب سازد.. همچنین از دیگر ویژگی‌هایی که اپل در نظر دارد تا به iOS in the Car اضافه کند،

هرچند احتمال دارد انتشار ویژگی iOS in the Car تا سال 2014 به تعویق بیافتد، اما به‌نظر می‌رسد اپل در نظر دارد تا این ویژگی را همراه با iOS 7.1 به بازار عرضه کند.

استفاده از حس‌گرهای حرکتی ابزار‌های اپلی در سیستم داشبورد خودروها است.

ادامه مطلب ... نویسنده: مهدی | نظرات :

tabligha3 paeen balaie shomarehaaa tabligha4 paeen tabligha5 paeen


tablighat5


ایجاد کننده وبلاگ : مهدی

آمار بازدید:
کل بازدید ها :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
بروزرسانی :

Check PageRank